Hakkımızda

Ankara genelinde ısıtma ve doğalgaz sektöründe 23 yıllık tecrübemiz ile Başkent Doğalgaz yetkili firması olarak kombi ve şofben montajları, daire içi doğalgaz tesisatı, bina doğalgaz kolon ve kazan tesisatları ve projelendirilmesi, merkezi sistem kalorifer tesisatı, kazan dairesi kurulumu, mekanik tesisat, yerden ısıtma, sıhhi tesisat, yangın sistemleri tesisatı alanlarında hizmet vermekteyiz.

Buderus, Demirdöküm, Eca, Baymak gibi bir çok seçkin markanın bayiliğini yapmaktayız. Alanında uzman teknik personelimiz ve profesyonel makina mühendislerimiz ile satışı yapılan ürünlerin tesisatının yapılıp projelendirilerek anahtar teslimi hizmet sunmaktayız. 

Misyonumuz

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek sistemler üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve taahhütlerini zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.

Vizyonumuz

Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak, kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte Türkiye de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak. Kamu kurumları ile özel sektör hizmet alanlarında küresel şirket olarak yetenek ve bilgilerimiz sunmak.